Nikdy jsi nás neměl opustit. [Bleach - Gin x Toshiro]

4. května 2014 v 18:39 | Izaya |  Povídky
© Bleach
Pairing: Ichimaru Gin x Hitsugaya Toshiro
V povídce: yaoi, snad i trochu té romantiky :D uke Toshiro.


Anotace: povídka vznikla na přání či doporučení "Rin Suzuki Hitsugaya" na naší facebookové stránce. Gina miluju, takže se mi to psalo "krásně" :D


Je půlnoc.
Na Seireitei se již dávno snesla temnota a utichly veškeré zvuky každodenního života. Všech 13 strážných divizí se odebralo ke spánku, vzhůru zůstávala jen malá hrstka shinigami, kteří strážili město pro případ náhlého útoku.
Vysoko nad Nádvořím duší, bdí však ještě jedna osoba. Kapitán 10té divize, Toshiro Hitsugaya. Opírá se předloktími o chladné, ocelové zábradlí, ponořen hluboko do svých myšlenek. Ta noc byla neobvykle klidná. Vítr téměř nefoukal a nebe bylo čisté jako sklo, bez jediného mráčku. Mladík hleděl na hvězdy, svým běžným, zamračeným pohledem.
"Takový klid..." Zašeptal a odlepil oči od noční oblohy.
Tady ve Společenstvu je takováto noc vzácná. Ještě chvíli přemýšlel nad chodem divizí bez zběhlých kapitánů, když ho vyrušila přítomnost povědomého reiatsu.
Trošku se zarazil, ale jinak na sobě nedal nic znát. Dál koukal kamsi k horizontu, i když ve skutečnosti přidal na ostražitosti.
Blížily se kroky. Slyšel je došlapovat na bílý kámen věže.
"Ichimaru…" Bělovlasý mladíček přivřel oči a otočil se čelem k nově příchozímu. Jeho pohled utkvěl na známé tváři, nyní pokřivené jakousi zvláštní emocí.
"Yo, kapitáne Hitsugayo." Gin zvedl ruku a zamával na něj.
Toshiro se pousmál. "Víš co se dělá se zrádci?" Bleskově sáhnul po zanpakuto na svých zádech a namířil jí na krk bývalého kapitána. "Souten ni zase, Hyorinmaru."
Vysoký muž odskočil a také tasil katanu. "Nepřišel jsem se sem porvat." Zasyčel.
Mladík pomalu kráčel k němu, připraven kdykoliv vyrazit. "V ten den kdy jste zradili Seireitei a odešli do Hueco Mundo, jsem se rozhodl vás zabít. Aizena, Tosena, tebe… Vždycky jsem tušil, co v tobě dřímá, Ichimaru." Ještě víc se zamračil a zastavil se krok od bývalého kapitána.
Gin se sklonil. "Nepřišel jsem bojovat, chápeš?"
Toshirovi se rozšířily oči. Lže? Jedna polovina jeho mozku mu říkala, ať neváhá a jednoduše ho zabije, zatím co druhá si přála ušetřit jeho život. "Ichimaru, co tady k čertu děláš." Zabručel a znovu se odvrátil k zábradlí, vracejíc zanpakuto na své místo. "Matsumoto se o tebe dost bojí, možná bys měl svoje poslední chvilky trávit u ní." Poznamenal Toshiro suše, s pohledem zabodnutým směrem k místu, kde momentálně spala jeho vice kapitánka.
"Možná, možná taky ne." Ruce s dlouhými útlými prsty chytly zábradlí po obou stranách Hitsugayova těla a znemožnily mu útěk.
Mladíček ztuhnul. Cítil, jak se na něj ten druhý tiskne. "Gi-Gine..." Vykoktal zmateně a s drobnými obtížemi se k němu otočil čelem. "Zbláznil ses?!" Ichimaru na něj zíral. Bledě modré oči do široka otevřené a zvláštní, neurčitý výraz v obličeji.
Stačila chvilička, než se rozhodnul. Když viděl, že se mladík nadechuje k další otázce, chytil ho pevně za hlavu a zapečetil jeho ústa svými. Vpil se do nich, toužíc prolomit bariéru semknutých rtů a dostat se až za zoubky mladého kapitána.
Hitsugaya neprotestoval. V tuhle chvilku, absolutně nemyslel. Pootevřel ústa a dovolil tak Ginovi vtrhnout do nich jako hurikán. Ten nijak neváhal a okamžitě situace využil. Natlačil Toshira zády na zábradlí a svoji nohu vklínil do mladíkova rozkroku. Tomu unikl slabý sten do Ichimarových úst.
Bývalý kapitán chytil drobnou ruku svého partnera. "Dotkni se mě, prosím." Zašeptal vzrušeně a přitiskl si ji do svého klína. Bělovlásek nic nenamítal, jen mírně zčervenal a začal hladit bouličku v Ginových kalhotách. Ten se mezi tím přesunul k Hitsugayově hrudníku, který nejprve osvobodil z kimona a to nechal až do pasu sklouznout.
"Tohle bychom neměli dělat." Ozval se najednou mladík, ale z jeho hlasu nebylo cítit ani náznakem, že by chtěl přestat.
"To je právě to vzrušující." Dodal Gin a znovu kapitána políbil.
Toshiro se začal rukama dobývat pod Ginovo oblečení. Hladil jeho svalnatý hrudník a dovoloval si sjíždět čím dál níž. Nakonec zlehka políbil jeho podbřišek, a když uslyšel tichý vzdech, políbil jej znovu a zas… Potom se odhodlal stáhnout tomu muži i kalhoty a vyprostit tak jeho vzrušenou erekci.
"Toshiro, tohle nemusíš." Zašeptal, ale mladík jako by to neslyšel. Prsty přejel po špičce a cítil, jak se Gin napjal. Potom jej několikrát olíznul a nakonec pohltil v ústech. Začal ho zpracovávat jazykem.
Slyšel, jak muž tiše sténá vzrušením a to se mu moc líbilo.
Když cítil, že se jeho partner pomalu blíží k vrcholu, z nenadání přestal a ušklíbnul se.
Gin jej vytáhl na nohy, pevně uchopil za pas a dvakrát olíznul Hitsugayovy bradavky. Hladil je špičkami prstů, a když byly hezky tvrdé, obkroužil je několikrát nehtem.
"Jsi krásně vzrušený." Bručel mladíkovi do ouška a lehounce ho do něj kousnul.
"Ah..." Toshiro vydal jen tichý vzdech.
Ichimaru jej ještě párkrát políbil, než si ho hezky otočil zády, tak jako na začátku. Začal ho hladit a líbat na obnažená záda a ramena. Mimo to mu také strčil prsty pravé ruky do úst, zatím co levou mu něžně stáhnul kalhoty. Znovu se přiblížil k jeho uchu. "Dej nohy trochu víc od sebe."
Bělovlásek uposlechnul a rozkročil se. Gin mu přejel po břiše a začal ho levou rukou uspokojovat, zatím co dva prsty pravačky měl stále v jeho ústech a Hitsugaya je slastně olizoval a okusoval. Vzrušovala ho cizí ruka v puse a vzrušoval ho i dotek Ichimarova penisu na stehně, stejně jako teplo vyzařující z jeho kůže a fakt, že je to právě tento muž.
Bývalý kapitán najednou vytáhnul prsty z partnerových úst a zamířil rukou k jeho zadečku. "Budu co nejněžnější, hlavně se uvolni." Zavrněl a políbil jeho zátylek, zatím co jeden prst pomalu vsunul do Hitsugayova těla.
Byl roztomile uzounký, na druhou stranu ale nechtěl, aby to mladíka příliš bolelo.
Toshiro zběsile oddechoval, cítil, jak do něj druhý muž proniká i druhým prstem, což už trochu zabolel, ale mlčel. Nebude tuhle chvilku kazit.
Gin mezi tím začal prsty roztahovat a zvětšovat si tak vstupní otvor do posvátného těla nejmladšího kapitána. Po pár chvílích prsty vytáhnul a uchopil svůj stále tvrdý penis, přiložil jeho špičku k roztaženému vstupu a pohladil Toshira po bocích. "Nelekni se, možná to zabolí." Oznámil a pak jedním pohybem přirazil do mladíka. Ten vyjekl bolestí a rychle si překryl rukama ústa.
"Klidně sténej, vzdychej, chci to slyšet, Shiro-chan." Ichimaru v něm zůstal chvilku klidně, aby si jeho nitro přivyklo velikosti jeho erekce a pak se začal pomalu pohybovat. Pozvolna zrychloval tempo, rukama se věnoval péči o svého partnera a líbal jeho záda. Když slyšel, jak se Toshirovy vzdechy zrychlily, tušil, že mladík brzy dosáhne svého vrcholu, proto zvolnil pohyby rukou, aby ještě o něco málo prodloužil tuhle chvilku.
"I-Ichi-ma-ru.." Sám už se taky blížil k vyvrcholení. Zrychlil tempo na maximum a během pár chvilek se mladík pod ním prohnul v zádech a s tlumeným výkřikem do tmy, se krásně udělal.
Gin ještě chvilku přirážel do mladého těla, aby jeho nitro do chvilky naplnil svým spermatem.
Hned potom Hitsugayu pevně obejmul a otočil zpět čelem. V měsíčním světle viděl stopy slz na jeho tváři. Pevně jej obejmul a něžně jej políbil. "Promiň."
"Není za co, Ichimaru…" Šeptal bělovlasý kapitán, s pohledem upřeným kamsi do neurčita.
Ten druhý věděl, co chce mladíček slyšet, samotného ta slova ale děsila. Zhluboka se nadechl a pak se odhodlal je vyslovit. "Miluji tě, Shiro-chan." Hned potom křečovitě zavřel oči. Mluvil pravdu ale i ta ho bolela. Věděl, že bude muset Toshira během pár chvil opustit a vrátit se zpět do Hueco Mundo i přes to, že s ním chtěl zůstat na pořád.
"Taky tě… Miluji…" Vykoktal Hitsugaya a zabořil se obličejem do Ginova hrudníku. "Nikdy jsi nás neměl opustit."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sacramenta Sacramenta | Web | 4. května 2014 v 18:51 | Reagovat

Ach bože. Gin...moje neoblíbenější postava -_-
Tohle mi nedělejte.
Připadám si jak úchyl.
Honem další :D

2 KIRADige KIRADige | E-mail | Web | 16. července 2018 v 12:49 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama