V předvečer cesty. [Shingeki no Kyojin - Rivaille x Eren]

5. května 2014 v 12:20 | Izaya |  Povídky
© Shingeki no Kyojin
Pairing: Eren x Rivaille
V povídce: yaoi, uke Rivaille
Doufám, že to není úplná slátanina.. :D


Anotace: Povídka napsaná na přání slečen z naší facebookové stránky. :)Rivaille, nejsilnější voják lidstva, seděl zkroušeně na střeše nad velitelstvím, ponořen hluboko do svých myšlenek.
Už to bylo docela dlouho co Erena fingovaně téměř obezdušil před vojenským soudem a i když mu následně incident vysvětlil, pořád ho to jakýmsi způsobem trápilo. Jednodušeji řečeno, pronásledovaly jej výčitky.
Když si vzpomněl na tu ještě skoro dětskou tvář pokrytou podlitinami a splavenou krví, sevřel se mu žaludek.
Ty pocity - všechno to co se mu honilo hlavou, ho nutilo zhluboka dýchat. Byl zmatený sám sebou.
Sevřel mezi prsty zelený plášť a přitáhl si ho k tělu.
Křídla svobody, symbol průzkumné legie.
Zkřivil obličej a zatnul zuby.
Sledoval svá kolena, která se nevědomky třásla, možná od chladného větru možná od všech těch divných pocitů.
Třebaže by to mohl Erenovi říct, vyznat se mu. Ale jak by to dopadlo?
Rivaille se nebál odmítnutí, bál se výsměchu.
Nikdy nebyl žádná citlivka, nikoho nikdy nemiloval, a proto do současnosti neměl potřebu takhle uvažovat. Všechno ho to najednou děsilo.
"Desátníku!" Ten hlas prořízl odpolední ticho jako mačeta a vytrhl ho z hloubi jeho myšlenek. Shlédnul apaticky ze střechy dolů, odkud k němu vzhlížel Eren. Zašklebil se, v této pozici by mohli i zůstat.
Okamžitě zahnal všechny svoje emoce, postavil se a seskočil na zem vedle chlapce.
"Co mi chceš?" Pravil nadřízený ne zrovna přívětivým tónem a vydal se pomalým krokem ke svému bytu.
Nemohl se na Erena dívat. Neuvažoval by totiž čistě. Každý pohled na něj bolel jako bodnutí nožem.
"Mikasa za mě vzala dnes službu. Napadlo mě, jestli si nechcete promluvit, desátníku."
Levi vnímal chlapcův hlas jako by na něj křičel, i když mladík v skutku spíše šeptal. Zděšeně se na něj otočil, ví něco? O čem chce mluvit?! Svíral se mu žaludek.
Horko těžko udržel svoji klidnou tvář. "Erene, no. Vlastně vidíš, je to dobrý nápad. Sejdeme se za půl hodiny v jídelně. Zatím se zbavím tohoto." Ukázal na kompletní bojovou výbavu, která zdobila jeho štíhlé tělo.
Eren se ho nemohl nabažit. Byl tak sexy, když tam stál v plné zbroji s tím jeho dokonalým, neutrálním výrazem!
"Co koukáš. Nezapomeň, 30 minut." Houknul ještě Rivaille zatímco odcházel.
"Ano, pane." Yeager se ještě chvíli díval za odcházejícím nadřízeným, než se otočil a vyrazil opačným směrem.

Chladné podzimní slunce viselo nízko nad hradbou, nebe pokrývalo pár šedivých mraků a okolí bylo neuvěřitelně klidné.
Levi si cestou pobrukoval jakousi melodii.
Tak mírumilovný den. Žádný kolosální titán za hradbami ani řev a panika mezi obyvateli.
"Tsche!" Odplivnul si. Obři se mohli u hradeb zjevit každou chviličku. Tak jako vždy.
Zahnul do postranní uličky a zalovil ve vnitřní náprsní kapse béžové bundy. Vytáhnul klíč od pokoje ubytovny a pevně jej sevřel v dlani.
Znovu odbočil, tentokrát do podloubí dlouhého domu a začal stoupat po schodech.
"Dobrý podvečer, desátníku." Do protivky sbíhal po schodech jeden mu ne moc povědomý muž.
Kývnul na pozdrav a zamířil přímo ke dveřím svého bytu.
Odemknul, vstoupil a bez ohledu na výbavu se svalil na postel. Teprve potom rozepnul popruhy výzbroje.
Chviličku jen tak ležel a koukal do zdi, když se ozvalo zaklepání.
Levi okamžitě vyskočil a hned byl u dveří. Pootevřel a...
"Erene, co ty tu děláš?" Překvapený výraz okamžitě nahradil tou známou pokerovou tváří.
Mladík beze slova rozrazil dveře a vstoupil do pokoje.
Rivaille bez známky jakékoliv emoce pokračoval. "Ptám se, co tu chceš."
"Errr..." Bručel Eren a pečlivě volil slova. Aby o pár vteřin prodloužil tuto chvilku, vzal za kliku a dveře za sebou téměř neslyšně přibouchnul.
Rivaille protočil očima. "Mám ti nakopat prdel? Mluv sakra."
Mladík naproti němu se mírně třásl, ale nakonec s odhodlaným výrazem ve tváři pravil. "Chcete pomoct s odstrojením? Desátníku."
Leviho srdce snad na okamžik přestalo bít, stál na místě, několik vteřin bez hnutí a zíral do prázdna. Musí něco říct, musí si udržet autoritu.
"Cože? Ty blbej spra-!" Začal, ale Eren po něm bez varování skočil a konec věty zanikl v jejich prvním, a docela nemotorném polibku.
Mladý Yeager se zuřivě dobýval do úst nadřízeného a pevně svíral jeho tělo v křečovitém objetí. Tlačil ho k posteli stojící pod oknem, na druhé straně pokoje.
Rivaille byl zděšený, co se to vlastně děje? Proč mu tohle Eren dělá? Už dál nevydržel svírat své rty a naprosto podlehl mladíkově dokonalé nadvládě.
Cítil jak jeho lýtka narazila na hranu postele a taky to, jak do něj chlapec strčil a on padal na měkkou matraci vedle výstroje.
Na posteli zůstal uvězněný pod Erenem, koukal na něj, bez vyjádření jakýchkoli emocí, zatímco v obličeji věznitele, se zrcadlila snad stovka pocitů.
Mladík se na něj zhroutil přední částí těla a začal oždibovat desátníkův štíhlý krk, zatím co levé koleno dostal těsně k jeho rozkroku.
Začal nadřízeného svlékat, dokud nezůstal jen v kalhotách. Rukama šátral po tom dokonale vypracovaném těle a postupně opečovával každičký milimetr Leviho obnažené, horké kůže.
Ten byl na rozdíl od Erena neuvěřitelně ztuhlý a hlavně překvapený. Ve své podstatě mu moc nedocházelo jak je to všechno možné, ale pomalu zvednul ruce a spojil je nad mladíkovým krkem.
Yeager se zarazil a tázavě se na muže pod sebou podíval.
Levi však nahodil výraz naprostého opovržení a odvrátil pohled kamsi do neurčita. Na co mu byl vojenský výcvik, když nedovedl vzdorovat takovémuto dítěti?
Na Erenově tváři se však objevil úsměv. Spustil ruku po mužově těle, a když dorazil k lemu kalhot neváhal, a pár šikovnými pohyby je rozepnul a stáhnul do půl stehen.
Ať se desátník tvářil jakkoliv, na jeho trenýrkách bylo poznat, že ho tato situace vzrušuje.
"Ehm, nekoukej mi tam." Zabručel najednou.
Mladík pohlédl na nadřízeného, který se snažil odvrátit obličej ale i tak bylo nepřehlédnutelné, že se červená.
"Jste tak roztomilý, heichou." Zavrněl Eren a dychtivě se vpil to úst drobného muže pod sebou. Nahmatal jeho rozkrok, vsunul ruku pod tenkou látku spodního prádla a pevně chytil stále se zvětšující penis svého partnera. Začal ho lehce třít.
"Pře-přestaň.." Tiché Leviho vzdechy doznívaly v Erenových ústech. Mladík s každou vteřinou cítil, jak desátník přestává racionálně uvažovat a veškeré protesty se mění pouze na slastné sténání.
"Líbí se vám to, heichou?"
"Mlč." Vypravil ze sebe a zaklonil hlavu.
Mladík se sklonil a konečně vyprostil Leviho erekci ze zbytečného oblečení.
Rivaillovi na okamžik bleskla hlavou myšlenka: 'Snad si to nechce stkat do pusy?! Je to tak nechutné.' Ale jakmile to mladíček udělal, vypařily se všechny podobné myšlenky z desátníkovy hlavy. Takový pocit rozkoše nikdy nezažil. Teď to cítil tak intenzivně. Už nemohl mlčet. Jen hlasitě sténal a propínal všechny svaly ve svém těle. Cítil horko a potom slastné uvolnění veškerého toho napětí. Prohnul se v zádech a notnou dávku své vzácné tekutiny vypustil Erenovi přímo do úst.
Ten vše spolykal a vrátil se nad oddechujícího muže. "Teď přejdeme k věci." Zašeptal a vrhnul se na Leviho bradavky, které lízal a opatrně nakousával. Mezi tím se mu také povedlo stáhnout Leviho kalhoty úplně, takže pod ním ležel úplně nahý a červenal se víc, jak před tím.
Mladík začal rozepínat kalhoty i sám sobě, nakonec si je stáhnul jen pod zadek, aby jen tak tak uvolnil svůj vzrušený penis.
"Užijete si to desátníku, slibuju." Zazubil se a pak roztáhl partnerovy nohy daleko od sebe. Klekl si mezi ně a chvilku si vychutnával ten pohled.
Hled potom chytl staršího muže za lýtka a zlehka si je položil na ramena.
"Tak?" Levi se asi v této poloze cítil trapně, ale na větší odpor už neměl síly.
Eren se jen zachechtal. Potom desátníka párkrát pohladil po zadečku a nakonec vsunul dva prsty do jeho těla. Muž se kousnul do zápěstí, aby potlačil tentokrát bolestný sten, zatím co mladík se snažil co nejrychleji roztáhnout Leviho úzký otvor.
Po pár sekundách usoudil, že to již stačí. Vytáhnul prsty a namířil svůj penis na desátníkův zadeček. Sotva se ho dotknul, ihned do něj přirazil.
Rivaille zakřičel a doširoka otevřel oči, při tom dalším náhlém pocitu bolesti.
Eren na nic nečekal, popadl Leviho pod zády, přitáhnul si ho do sedu a jeho nohy, nechal sklouznout po svých ramenech. Zuřivě jej líbal a zrychloval tempo přírazů do útrob staršího.
Levi se na jeho klíně zavrtěl a začal sténat na celé kolo. Eren poznal, že doráží na jeho citlivý bod, a proto popadl jeho ramena a zatlačil ho níž, aby do něj pronikl ještě hlouběji.
Sám cítil, že se blíží ke svému vrcholu. Ve stejný okamžik, kdy naplnil Leviho útroby spermatem, potřísnil i desátník jejich břicha.
Oba se zadýchaní a zpocení rozvalili na postel, ovšem Eren už po chviličce začal sbírat své oblečení a připravovat se k odchodu.
Když už stál mezi dveřmi, Levi houknul. "Kam jako jdeš?"
"K sobě, desátníku." Oznámil mladík a zabouchnul za sebou.
Levi se na posteli převalil na záda a s roztaženýma rukama zíral s neutrálním výrazem do stropu. Bolel ho zadek a zítřejší cestu na koni do Shiganshina si raději ani nepředstavoval.
Zamračil se. "Blbej kretén... Vůbec..." Překryl si obličej rukama.
"Fuj. Jsem… Špinavej. Nemoh bych… Prostě chcípnout?"
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Upirka Upirka | 5. května 2014 v 14:21 | Reagovat

Super povídka na to že mam radši Leviho jako seme se mi takle povídky moc líbila :D :3 :-)  :-)  :-)

2 Nezumi Nezumi | 5. května 2014 v 15:50 | Reagovat

[1]: Děkuju, jsem ráda že se líbí :)

3 Tobi-chan Tobi-chan | E-mail | 5. května 2014 v 16:49 | Reagovat

oWo Nádhera :3 Máš pěknej styl psaní a navíc jsem v textu nenašla žádné zbytečné chyby (ze kterejch mi je někdy až težko :D) Příběh sám o sobě je poutaví, ale stejnak mám raději Erena jako ukeho.. :D

4 Sacramenta Sacramenta | Web | 10. května 2014 v 12:01 | Reagovat

Já tě nenávidím!
Tak jsem se na Shingeki no Kyojin také podívala. Začala jsem ve 12 odpoledne, skončila asi ve tři ráno! Teď na to nemůžu přestat myslet. Není druhá serie? Já asi umřu!
Ani tuhle povídku číst nemůžu, jak vidím, obrázek Leviho, tak to musím jít rozchodit! Tak úžasné anime, a já se k němu dostala až teď -_-
:-P

5 Amiss Amiss | Web | 9. dubna 2015 v 23:46 | Reagovat

Yay, tohle je totálně super! Já ty dva tak nehorázně shippuju *-*
A Levi jako uke je fajn! :3 :D

6 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 1. března 2017 v 23:10 | Reagovat

Ereri je naprosto dokonalý ship ♥ A Když je Eren seme tak jsem naprosto spokojená ~ ♥
Moc se mi to líbilo :3 *w* Ale... Co ten konec?! :D Eren se mi zdá tak trochu egoistický a sebestředný :D Ale on má k Leviovi respekt :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama